Przeczytaj głośno dialogi

Pobierz

Od 2 osoby l.mn.. Holly i Bud opowiadają o swoich zabawkach, posłuchaj uważnie.. Gwarantuje syste.. Tworzenie trybu rozkazującego na przykładzie czasownika gehen: Od 2osoby l.poj.. Ćwicz ich wymowę z tłumaczem, naucz się ich.. Obejrzyj obrazki w podręczniku na s. 55.. 15.06. napiszesz sprawdzian wiadomości z rozdz.6.. Przepisz go,wybierając tylko dobre wyrażenia.Udawaj komentatora w programie teleturniej i przeczytaj głośno tekst z ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Aby właściwie streścić tekst, najpierw go uważnie przeczytaj.. / zego oni się boją?Philip Gerard: Podobnie jak w fikcji, w dialogach literatury faktu - głosami głośno rozmawiającymi na stronie - uzyskuje się kilka ważnych dramatycznych efektów: ujawnia osobowość, zapewnia napięcie, przenosi historię z jednego punktu do drugiego i przełamuje monotonię narratora.. Odpowiedz na pytania pod obrazkami na s.Przeczytaj głośno i wyraźnie zdania.. Następnie przedstaw wydarzenia własnymi słowami.. Źródłem nieporozumienia jest Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. Następnie sporządź krótki plan przeczytanego tekstu.. - Czekam czterdzieści pięć mi… harrypotter957 harrypotter957Bądź kreatywny, bo każdy dobry dialog to wielki plus dla opowiadania lub powieści.. B Wybierz kilka dowolnych imion i przećwicz przedstawianie się tym osobom..

Przeczytaj poniższe dialogi.

Wtorek 26.05 2020 r. Klasa VI Temat: Wovor haben sie Angst?. Kto może pomóc w zagrożeniach ?. Raz jeszcze przeczytaj go sobie, w miejsce wielokropków wstawiając swoje imię i miasto, z którego pochodzisz - w myśl idei, że praktyka .Wysłuchaj nagrania dialogu nr 44.. Ćw.3 str. 78 Posłuchaj jeszcze raz 2.25i przeczytaj głośno dialog.. Jaką pełnią one funkcję?. Przeczytaj dialog na str.65 dwa razy,raz cicho i raz głośno.. -du gehst - odrzucamy du i końcówkę st - du gehst - geh- idź!. Teraz na podstawie tych dialogów uzupełnij tabelkę;-I kolumna Offering help (oferowanie pomocy)- wypisz wyrażenia z dialogu służące do oferowania komuś pomocy.-II kolumna Saying thank you (podziękowanie)- wypisz wyrażenia z dialogu służące do dziękowania zaA Ułóż elementy dialogu we właściwej kolejności a potem przeczytaj go głośno.. Przeczytaj na przykład którąś z powieści Remigiusza Mroza z cyklu z Chyłką.. Pamiętaj, aby nie pominąć najważniejszych elementów fabuły.. Odpowiedz na pytania pod czytanką.. 1 i powiedz sobie je po polsku.. -ihr geht- odrzucamy tylko osobę - ihr geht - geht -idźcie !Przeczytaj głośno czytankę w Elementarzu s.54, naucz się pięknie ją czytać.. Napisz w zeszycie notatkę: czego się boisz i co cie najbardziej cieszy..

Przeczytaj dialogi z ćw.

głos, wtrącając inne głosy, które mówią w kontrastujących tonach, używając różnych słowników i kadencji.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.2.. Po uzupełnieniu informacji w tekście sprawdź z nagraniem poprawność wykonania zadania.. - Hej, co tutaj robisz?. 5 str.79 Dla chętnych.Dopisz do podanych poniżej zdań wybrane przez Ciebie znaki interpunkcyjne - kropkę, wykrzyknik lub znak zapytania.. Luki należy uzupełnić w języku rosyjskim.. Muszę odebrać paczkę od babci.. - O, cześć, Asiu!. Pamiętaj o spójności tekstu i akapitach.Otwórz podręcznik i przejdź do zadania 1- posłuchaj kilka razy dialogów (nagranie 1.27), a potem przeczytaj je głośno.. Wykonaj co najmniej 3 zadania ze str. 82/83 zeszytu ćwiczeń.. Teraz przeczytaj przepis na Tuna Salad (obok dialogu).. Każda rozmowa prawniczki z partnerem to dialog zapadający w pamięć.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. C Część C ćwiczenia nie jest przeznaczona do nauczania na sieci, ale w odpowiedziach do tego ćwiczenia znajdziesz alternatywną wersję ćwiczenia dla siebie.. 4 str.79 Przeczytaj dialogi i popraw 6 błędów w wypowiedziach, następnie posłuchaj 2.26 i sprawdź swoje odpowiedzi.. Przeczytaj tekst o Zacu.. 7 Zapisujemy, jakie uczucia mogą wyrażać podane zdanie:Zawsze szanuję przyrodę..

Przeczytaj dialogi w dymkach.

Część właściwaĆw.2 str.78 Przeczytaj dialog jeszcze raz i wybierz odpowiednią odpowiedź.. 5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Posłuchaj nagrania 70 i przeczytaj dialogi - ćwicz.. Służą temu przede wszystkim cięte riposty Chyłki, jej kpinki i przemyślnie zbudowane zdania.ćw.4 - posłuchaj nagrania/ przeczytaj i dopasuj miejsce do dialogu: [1 A This is very exciting.. Na koniec ćwiczenia stymulujące spostrzegawczość i koncentrację wzrokową.. 2) 15.06.2020 - 19.06.2020 - Powtórzenie unitu 8.2.. Wykonaj zad.. Przebieg zajęć: Część wstępna Przywitanie ucznia, zapoznanie z tematem, omówienie przebiegu zajęć.. -> obojętność Odpowiedź na zadanie z Jutro pójdę w świat 6 2019Dowiedz się więcej na Brainy to seria podręczników przeznaczona specjalnie dla klas 4-8.. Odpowiedz na pytania 1,3,4 pod obrazkami.. 6.2.Następnie przeczytaj głośno dialogi Ai B s. 90 .. Możemy więc do naszego dialogu dołożyć kolejnych kilka zdań.. Zrezygnuj z cytatów, dialogów, opisów i komentarzy.. Zwróć uwagę na pauzy.. - Jakiego?- Mieszańca.. 3 klasa część 4Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o ) Przeczytaj głośno tekst na dwa sposoby tak by za każdym razem oddać inne intencje mówiącego..

Następnie przeczytaj je głośno.

2, napisz ich znaczenie,ćwicz ich wymowę z tłumaczem i zapamiętaj je.Ale kobieta, która postanawia ze związku wyjść, albo głośno mówi o tym, że jest jej w nim niedobrze, jest postrzegana jako ta, która ma za duże oczekiwania, albo coś z nią jest nie tak .. Dowiesz się - oglądając s. 56-57 w Elementarzu.. Spójrz na słówka w ćw.. - dumaDbam o czystość Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. 2,zapisz je i ich polskie znaczenie w zeszycie.. Przepisz zwroty z ćw.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zad.. - zainteresował się Przemek?. O szukaniu inspiracji wspominam poniżej.. - A co będziecie robić?. Może dołączysz do nas?. - hcemy obejrzeć Piękną i Bestię.. Jeden dialog zapisz w zeszycie przedmiotowym.. - zapytałam.PRZEDMIOT: język angielski KLASA: 6 b. TEMATY ZAJĘĆ (piszemy w zeszycie wraz z ćwiczeniami): 1) 08.06.2020 - 12.06.2020 - An eco-friendly event.. Jakoś wcześniej nam się nie udało..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt