Uzupełnij luki wyrazami i wyrażeniami z ramki

Pobierz

0 ocen | na tak 0% 0 0Uzupełnnij zdania słowami z ramki.. J.angielski #help.. Ania: I know , I can make a list.. wyrazów.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy,wliczając w to wyraz już podany.. Kiedym mam wolny czas, uczę się szydełkowania lub spotykam się z przyjaciółmi .Uzupełnij luki wyrażeniami z ramki.. Jedno słowo zostało podane dodatkowo.. 2 Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania właściwymi słowami z ramki.2 Uzupełnij wypowiedzi słowami z ramki.. Nauczyciel.. Odpowiedz 1 answerUzupełnij zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki Answer Kasia123256 February 2019 | 0 Replies Uzupełnij zdania formami can i can't , tak by zdania były zgodne z prawdą .. Jedno wyrażenie zostało dodane dodkowo.. 2012-01-29 09:39:00; Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Dziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście).. Autor rozwiązania.. Then, I .. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. I have recently joined a (4) _____ at our school because I .Uzupełnij luki w zdaniach odpowiednimi zaimkami wska- zującymi.. Rok wydania: 2015.. +0 pkt.. Wykorzystując wyrazy podane wielkimi literami,uzupełnij każde zdanie z luką,tak aby zachować sens zdania wyjściowego.Uwaga!Nie zmieniaj formy podanych ….. 7 Uzupełnij zdania właściwymi czasownikami .Matematyka z plusem 1.. Zaloguj się, by dodać komentarz.. Wyrazy w ramce: tlen, dwutlenku węgla, się nie zmienia, się zmn - Pytania i odpowiedzi - Przyroda ..

3 Uzupełnij poniższe zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki.

2014-03-26 15:24:48; Uzupełnij notatkę słowami i wyrażeniami z ramki.. (100%)Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. Z każdej kolumny wybierz jeden wyraz i ułóż dwa zdania.. 2013-04-13 16:31:48; Uzupełnij zdania poniższymi słowami.. Wydawnictwo: GWO.. Użyj czasu PAST SIMPLE (II forma czasownika) oraz wyrażeń ago lub last.. -gra aktorów spotkała się z ogromnym.. -po przedstawieniu .. nie było końca.. 2011-05-19 19:36:45Uzupełnij zadania wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Question from @Nataliakania42 - Liceum/Technikum - Język angielskiUzupełnij dialog wyrazami i wyrażeniami podanymi w ramce: "a, some, an, any, a lot of, many, much, a lot of , some, any " Mum : We need to go shopping.. Zobacz odpowiedzi.. Reklama.Uzupełnij luki w tekście wyrazami z ramki.. Pomożesz ?. Chyba sznycel 4.bigos 5.pierogi 6.naleśniki 7.makowiec 8.sernik Dzięki Dobrze jest dzięki ci raty j esz ratujesz mi dupe w 3 kotlet schabowy ;) Reklama Odpowiedź 5.0 /5 17 niki200891 1 .Barszcz czerwony 2.Z każdej kolumny wybierz jeden wyraz i ułóż dwa zdania.1 Popatrz na ilustracje i uzupełnij podpisy odpowiednimi wyrazami z ramki.. Pomagam innym zrozumieć zawiłości matematyki już od trzech lat.. Agnieszka.. lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak.2 Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami.Przepisz do zeszytu:..

Uzupełnij luki w zdaniach odpowiednimi wyrażeniami z ramki.

wykonaj zadanie ze zdjecia.Gimnazjum rozwiązane Uzupełnij luki wyrazami w ramki na jutro daje naj!. ISBN: Dodaj do Moich książek.. Jedno wyrażenie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego zdania (3 pkt.).. Przepisz zdania poniższe i zaznacz obok.Podmiot i orzeczenie.. Wyrazy w ramce: tlen, dwutlenku węgla, się nie zmienia, się zmniejsza, się zwiększa, oddychaniem, wymianą gazową, para .1. dobierz słowa, by uzupełnić luki - ćwiczenie łatwiejsze.. 1 Uzupełnij zdania przymiotnikami z nawiasów w stopniu wyższym.3 Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym.. about 11 years ago Język Polski Szkoła podstawowa.. 2012-02-01 19:20:38; Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij zdania właściwymi określeniami czasu napisz pełne zdania Zad.8 Uzupełnij zdania używając określeń czasu patrz ramka LOOK!Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. Pokoloruj sylabę akcentowaną.. wyrazowej, zmieniając liczbę mnogą na liczbę .Askly | Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej.. oklaski,brawa,aplauz,owacja,wiwaty -po spektaklu rozlegały się gromkie .. -cała widownia wstała i nagrodziła aktorów burzą .. -widzowie nagrodzili aktorów długą .. na stojąco.. Autorzy: Jacek Lech, Marek Pisarski , Marcin Braun..

Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami wybranymi z ramki.

2013-05-08 21:42:22; Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34; Uzupełnij zdania wyrazami z ramki .Czasownika to be w czasie Present Simple używamy m.in. przy.. Reklama Odpowiedź 4.8 /5 25 superOli2000 1.barszcz czerwony 2.rosół 3.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. 2012-02-04 17:11:06; Uzupełnij zdania właściwymi słowami.. Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami wybranymi z ramki.. 2. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe .There's a river next to the campsite, with a beautiful 1.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. 6 Uzupełnij zdania słowami/wyrażeniami z zadania 4. stosujemy inwersję, tj. odwracamy kolejność wyrazów:.Uzupełnij zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki 2010-01-09 19:22:14; Uzupełnij dialog wyrazami z ramki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt