List do siebie w przyszłości

Pobierz

Jeśli chcesz coś dodać - zrób to :) 1.W tym tygodniu skończyłam 27 lat.. Właściwie to nie list, a mail, w końcu technologia ruszyła do przodu i od dawna nie trzeba czekać dniami na listonosza.. "Dziękuję sobie za…".. Odrzucam pokorne, nieśmiałe myślenie.. Chce sobie przypomnieć to, co było dla mnie najważniejsze w tym okresie młodości.. Dowiaduje się, co wydarzy się na przestrzeni kolejnych dni: do klasy dojdzie nowy uczeń, Kakeru, usiądzie on obok Naho, zaprzyjaźnią się.. 'To list, który zmuszona jesteś przeczytać.. Dzisiaj głowa jest wypełniona cennymi informacjami, prawdziwym doświadczeniem, szczerym stanem.. Niby prosta rzecz - napisać list do siebie, w końcu sami znamy się najlepiej i wiemy, jak do siebie dotrzeć.. W styczniu 2010 r. dostałam pracę domową z języka polskiego nawiązującą napisać mi list,który przeczytam za 20 lat.. Bo dzisiaj masz może 70 lat, może więcej, a wtedy, pisząc ten list, kończyłaś 40 i rodziła się w tobie […]Zaczynam pisać do siebie z przyszłości.. Ma kształt, który mu nadałaś.List do siebie Napisz list do siebie w przyszłości.. I nie wiedziała czy bardziej przeraża ją wizja kontynuacji leczenia, czy wizja tego, że trzeba wstać, wyjść od .Na drugiej stronie napisz list do siebie z przyszłości w Star Stable lub rzeczywistości - do przeczytania w przyszłym roku - albo wyślij jako list do przyjaciela lub napisz życzenia na 2021 rok!.

"Proszę siebie o…".

Na początku listu opisz siebie w chwili obecnej.home 7 powodów FAQ List do siebie to prosta mini aplikacja pozwalająca wysyłać maila z określoną datą w przyszłości.. Bądź na .W wielkim skrócie historia jest taka: główna bohaterka, Naho, otrzymuje list od siebie z przyszłości.. .List do siebie, który przeczytam za 20 lat • Przewidywanie przyszłości.. Niestety w liście zawarta jest też informacja, że Kakeru za dziesięć lat niestety nie żyje.Aż do czasu gdy przy­po­mniał mi się list do sie­bie z przyszłości.. List ten możesz schować i przeczytać za kilka lat lub możesz sięgać do niego co jakiś czas - kiedy będziesz tego potrzebował.. Wyobraź sobie, że jesteś sobą z przyszłości i zacznij opisywać, jak wygląda Twoje życie.E-wehikuł to nie tylko możliwość wysyłania listu do siebie z przyszłości.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. FutereMe.org to prosta aplikacja która pozwala napisać list do siebie samego , który zostanie nam dostarczony w przyszłości.Postaraj się w ciągu tego tygodnia na spokojnie przemyśleć treść i napisz list do samego siebie, ale z przyszłości.. Bo choć nie pamiętasz co sama w nim napisałaś jakieś 30 lat temu, to wiesz, że dziś uśmiechnęłabyś się do tamtej siebie.. "Cenię w sobie to, że…"..

Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Zainspirowana pisaniem listów do siebie w przyszłości i siebie z przeszłości, napisałam list do siebie, list do Kasi, która 7 lat temu kończyła 20 lat i czekała na ocenę skuteczności prawie rocznego leczenia onkologicznego.. Pamiętna nauczy­cielka Działo się to w cza­sach gdy w pol­skim domu kró­lo­wała paprotka na tle foto­ta­pety, krysz­ta­łowe kie­liszki z barku trzeba było myć przed świę­tami, a moje życie było pełne bez­tro­ski, mimo że myśla­łem zupeł .list-do-siebie Dziś trafiłam na ciekawy serwis (i w związku z tym post będzie nostalgiczno — filozoficzny).. Napisz co chciałbyś zrobić, osiągnąć.. Twoje Imię.. Pogratuluj sobie sukcesów, przekaż jakąś ważną myśl od siebie dzisiaj.. Zobacz słowa utworu List do przyszłości wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Włożyłam go do koperty, zalakowałam i zapisałam: "otworzyć 9 listopada 2015 roku".. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad napisaniem tego wpisu.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem, czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. Dzięki niej możesz napisać do "Przyszłego Ja" , można zawczasu złożyć życzenia i już o nich nie pamiętać, czy wreszcie można rozliczyć noworoczne (i nie tylko) postanowienia.Wyślij list w przyszłość!.

Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.

czy stojąc tu, teraz pozwalam sobie nazbyt czy może nigdy nie spotkamy się nie poznam prawdy Powiedz kim będzie syn mój, czy będzie bezpiecznyNapisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat.. Mam w nim zawrzeć największe wartości,które .List do siebie w przyszłości 6 jak spełniać marzenia , jak zrealizować plany , marzenia , psychologia , psychologia dla rodziny , rozwój osobisty 4 lata temu napisałam do siebie list.. Stwierdziłam, że skoro sama zaciekawiłam się tym tematem to może znajdzie się ktoś z moich czytelników, kogo również zaciekawię.List do siebie z przyszłości.. A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.Piszesz list do siebie, więc nie ma potrzeby formalnego stylu.. Napisz wiadomość do siebie z przyszłości albo do kogoś innego, a my wrzucimy list do skrzynki gdy tylko przyjdzie czas.Przyszłości, w której osiągasz swoje cele i opowiadasz jak do tego doszło.. "Wierzę w to, że…".Uważam, że jest to ciekawy i kreatywny pomysł i chcę tego po prostu spróbować.. A teraz pomyśl jak zaczniesz.. Jesteś w końcu jego adresatką i autorką.. [ Miejscowość,data ] Droga [ Imię ] !. Pisze ten list z nadzieja, że przeczytam go za 20 lat, jak już będę dorosłą osobą.. Tego wszystkiego nie wolno przegapić, dlatego bierzemy gorącą sytuację i stajemy się dla nas wiadomością w przyszłości.list do siebie w przyszłości na Fakt24.pl..

Możesz nazywać swoje obecne ja "ja", a siebie w przyszłości - "ty".

W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.List skieruj do siebie samego lub do kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu.. Podsumuj swoje obecne życie.. Sprawdź najnowsze i najciekawsze materiały przygotowane przez redakcję w dziale list do siebie w przyszłości.. W każdym razie wracajmy do sedna.. Do siebie przyszłej, czyli w tym momencie - teraźniejszej.. List z przyszłości winien zawierać: • miejscowość i datę napisania - ważne, by data była z przyszłości, którą jeszcze jesteś w stanie objąć myślą, wyobrazić sobie siebie w niej; niech będzie to data, w której uważasz, że to, co napiszesz w .Napisz list do siebie - bez przesady, najważniejsze zadanie, które możesz teraz wykonać.. niech ten list przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Dzięki stronie FutureMe masz możliwość wysłania wiadomości do samego siebie, która przyjdzie na twój adres email za rok, 3 lata lub za 5 lat .Jeśli czujesz, że pisanie przychodzi Ci z trudnością, spróbuj zawrzeć tam kilka zwrotów, które widzisz poniżej: "Przepraszam siebie za…".. ), poproszenie kogoś bliskiego o przetrzymanie do odpowiedniej daty i wysłanie go po tym czasie lub po prostu przygotowanie sobie miejsca, które otworzysz dopiero za X czasu.I właśnie o tym chciałabym napisać w liście do samej siebie sprzed dekady… Cześć Kinu!. [tak mówili do mnie znajomi z klasy w gimnazjum i liceum] Wiem, że zastanawiasz się aktualnie czy zostać w Koperniku (szkoła z j. francuskim w Katowicach) czy iść do Słowaka (liceum w Chorzowie, w którym działa Klub Podróżników Peneplena).Witaj, mam nadzieję, że otwierasz ten list z uśmiechem na ustach, bez strachu.. Udostępnij okładkę swojej kartki + to, co napisałeś z tyłu pod # StarStableWinterCards.. Od razu przejdę do rzeczy.. Ręka śmiało prowadzi długopis wzdłuż linii.. Nie zapomnij dopisać daty!. Inspirujmy się nawzajem i poprawmy nastroje za .DKA - List do przyszłości - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Nie spinaj się, tylko pozwól strumieniowi świadomości płynąć.Przychodzą mi do głowy trzy sposoby na wysłanie listu do przyszłego siebie: skorzystanie z serwisów, które oferują taką usługę (warto przeczytać warunki korzystania z takiego serwisu, regulamin itd.. Dołącz, subskrybuj.. To także niezwykła okazja, by złożyć życzenia bliskim, którzy obchodzą urodziny czy rocznice za kilka miesięcy.18 komentarzy do Napisz list do… siebie w przyszłości!. Paradoksalnie, młodsza ja próbuje rozmawiać z osobą, którą dopiero się stanie.. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, co w liście do siebie możesz napisać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt