Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test

Pobierz

1 Obserwuj autora Dodaj do .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Test składa się z 12 pytań.. Zawiera 9 pytań.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Witaj na stronie Quizz.pl.. Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. Nika miała.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Skomentuj.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Zbadali go i był on świeży.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Społeczność .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Udostępnij.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jak ma na imię pies Felix'a?Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Czy dopasujesz aukcję WOŚP do celebrytów?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Liczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Część 1.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Sprawdź swoją wiedzę!. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Rozwiąż test!. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. Część 2.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Część 3.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Opowiadania 16 Szukaj Dodaj Zaloguj.. rude włosy.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika..

Przyjaciele wyjechali ...1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt