Od kogo mary dostała skakankę

Pobierz

tutka26 / Karty pracy-okazjonalne / Dzien matki / OD KOGO MAMA DOSTAŁA TE KWIATY.jpg Download: OD KOGO MAMA DOSTAŁA TE KWIATY.jpg.. Łopatkę 5 szylingów 2 pensy Nie wiem.. Dostała je od mamy Dicka 14.. *] 2017-07-14 20:39OD KOGO MAMA DOSTAŁA TE KWIATY.jpg.. Dostała je od starego ogrodnika - Bena b. kupiła c. Marta poprosiła o nie Dicka w liście, a on przyniósł je Mary d.. Rozdział dziewiąty Widzi drzewa i krzewy róż, ale dostrzega też, jak są .Od kogo Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od: a. Marty b. starego ogrodnika .. Orzeszek b. Sadza.. 129 KB (651px x 1024px) 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Mary włożyła klucz do kieszeni i zaczęła szukać furtki, ale nie udało się.. d) Dostała od Dicka.. 4.Gil, lub u nie których rudzik.. Prawdopodobnie dziś odbędzie się prom (studniówka) Laury, bo jak wiadomo, nasza Lau jest w ostatniej klasie liceum.. Wchodzi do tajemniczego ogrodu!. a) Frances Eliza Burnett b) Jan Brzechwa c) Julian Tuwim 2) Wskaż imię i nazwisko kuzyna Mary Lennox a) Dick Sowerby b) Colin Craven c) Archibald Craven 3) Co się stało z rodzicami Mary Lennox?. 15 13.Kto pierwszy powiedział Mary o istnieniu tajemniczego ogrodu?. Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. Skąd Mary wzięła narzędzia ogrodnicze i nasiona?. Dostała je od mamy Dicka 14..

Na dodatek dostała prezent - skakankę.

a) generał b) służąca Agne c) żona Pastora d) Wujek e) Mama Marty i Dicka f) pani Medlock 5) Jak zachowywała się Mary podczas pierwszego spotkania z Martą?Sep 12, 2021f) 13 26) Od kogo Mary dostała skakankę?. Dostała je od starego ogrodnika - Bena b. kupiła c. Marta poprosiła o nie Dicka w liście, a on przyniósł je Mary d.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik OD KOGO MAMA DOSTAŁA TE KWIATY.jpg na koncie użytkownika Sylwunia77 • folder dzień matki • Data dodania: 19 maj 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Od kogo Laura dostała kwiaty?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Kto pomagał Mary w ogrodzie ?. Mama Marty podarowała Mary: a. łopatkę b. konewkę c. skakankę d. szpadel 13.. 3.Była pokojówką Mary.. Mary, podczas pierwszego spotkania poprosiła wuja o: a. ładna sukienkę b. dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c. zgodę na odwiedziny Marty d. zgodę na odwiedzenie .12.. 17) Pan Craven powrócił do domu, ponieważ: a) napisała do niego Marta b) zadzwoniła do niego pani Medlock c) napisała do niego Mary d) napisała do niego pani Medlock e) napisała do niego mama Dicka f) zadzwonił do niego Colin 18) Colin .wyłącz formatowanie i wyświetlanie grafik..

Co Mary dostała od Mamy Marthy ?

Od kogo to Fundacja P otrzymała darowiznę w postaci 1,3 mln akcji?. O co poprosiła Mary wuja przy pierwszym spotkaniu z wujem?Od Matki Marty Mary dostała: piłkę ; balona; skakankę; lizaka; Czy Mary polubiła Marte?. Złośnica Kapryśnica Wszechmogąca Mądralińska Jedyny syn pastora ?. Bazylon Bazyli Bazyliszek Bazylia Jak nazywał się stary ogrodnik ?Co Mary dostała od matki Marty.. c) Zmarli na cholerę.Kochani, startujemy w konkursie GALA TWÓRCÓW 2015Aby zagłosować na nasz kanał wystarczy wysłać SMS o treści: M11127 na numer 7124 Koszt SMS to 1,23 zł z VAT.a) książkę b) skakankę c) sukienkę 11.. Wujek Mary po śmierci żony był w tak dużej rozpaczy, że nakazał zamknąć ogród, ulubione miejsce jego ukochanej.Od służącej dowiedziała się o istnieniu ogrodu, który był zamknięty już od dziesięciu lat.. ojciec zabronił mu wychodzić na świeże powietrze.Chyba tak.. a) generał b) służąca Agne c) żona Pastora d) Wujek e) Mama Marty i Dicka f) pani Medlock 5) Jak zachowywała się Mary podczas pierwszego spotkania z Martą?a) tulipan b) stokrotka c) róża d) fiołki e) forsycje f) pierwiosnki 4) Od kogo Mary dostała skakankę i kto ją zakupił?.

szklankę; lalkę ; skakankę; jak miał na imię ogrodnik.

Mary, podczas pierwszego spotkania poprosiła wuja o:Marta przynosi też jej prezent - skakankę - zupełnie nieznaną Mary zabawkę.. Dziewczynka była zachwycona zabawką, którą widziała pierwszy raz w życiu.. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.a.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.c) Dostała od doktora Cravena.. a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben d) sama .1) Podaj autora lektury Tajemniczy ogród.. Dodaj go jako pierwszy!Plik OD KOGO MAMA DOSTAŁA TE KWIATY.jpg na koncie użytkownika Marusia901 • folder CZ 1a KOLOROWANKI - dzień mamy • Data dodania: 10 sty 2013.. Tymczasem z wizyty w domu powróciła Martha.. f) Kupił je ogrodnik Ben.. Kupiła ją od wędrownego handlarzaOd matki Marty Mary dostała : a) książeczki do kolorowania, b) nasiona kwiatów do wysiania w ogródku, c) skakankę, d) nową sukienkę.. Tymczasem, kilkanaście minut temu jej mama, Ellen, dodała na instagrama zdjęcie, gdzie napisała, że Laura dostała kwiaty.Rozmawiała: Monika Maszkiewicz i montaż: Gary Muvaut na.Aug 26, 2020 b) Porzucili córkę.. Dziewczynka znów bawi się w ogrodzie i spotyka gila.. Kupiła ją w sklepie w Londynie b. Zrobiła ją sama c.. Test z lektury "Tajemniczy ogród" Udostępnij wg Filiptolarz Klasa 4 Polub Edytuj elementy Więcej Ranking Wymagane logowanie Motyw Wymagane logowanie Opcje Zmień szablon Materiały interaktywne12.Ile lat miał Colin, kiedy Mary go poznała?.

a) książkę b) skakankę c) sukienkę d) sadzonki róż 15.

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Drogę do tajemniczego ogrodu wskazał dziewczynce: a) Ben ogrodnik, b) Skowronek, c) Marta, d) Gil/ rudzik.. Wiatr niespodziewanie odsuwa pędy bluszczu i Mary odnajduje od dawna poszukiwaną furtkę.. Pobierz.. a) Zginęli w czasie trzęsienia ziemi.. Od razu zaczęła biegać po ogrodzie jak szalona.odpowiedział (a) 11.03.2012 o 19:02: 1.Mary Lennox urodziła się w Indiach.. 2.Bo tam zmarła żona pana Cravena.. f) Od pielęgniarki.. Mary z radością słuchała jej opowieści o matce i rodzeństwie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt