Wycieczka do muzeum powstania warszawskiego sprawozdanie

Pobierz

Wyjazdy edukacyjne do muzeów - 12-13.XI.2012r.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumówWybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Warszawy.. 3 grudnia 2012 roku około godziny 8.30 uczniowie klas trzecich Gimnazjum w Sarnakach pod opieką p. Doroty Szpury oraz wychowawczyń trzecioklasistów - p. Beaty Rosiak i p. Anny Dziuban wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.. W dniu 25.10.2021r.. Miała ona charakter głównie historyczny, ze szczególnym uwzględnieniem okresu powstania warszawskiego.Przebycie trasy umożliwia dzieciom do lat 12 zdobycie Odznaki Krajoznawczej "Mały Powstaniec", natomiast osobom starszym Odznaki "Śladami Powstania Warszawskiego" w stopniu popularnym, pod warunkiem zwiedzenia dodatkowo Muzeum Powstania Warszawskiego.. Na zbiórce stawiliśmy się wszyscy - 8 dziewczyn i 10 chłopców.. Po drodze zatrzymaliśmy się w Golubiu - Dobrzyniu.. Wycieczka klasy ID - 15.VI.2012r.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.. W #1 odcinku usłyszycie o wszystkim, co wydarzyło się przed wybuchem Powstania, o pr.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.. Dzięki niemałej dawce wiedzy i faktów historycznych, przybliżonych przez przewodnika, uczniowie mogli powrócić do zdarzeń, jakie .Wycieczka do Muzeum Kolejnictwa i Muzeum Powstania Warszawskiego.. Choć wyjazd odbywał się wcześnie rano, humory dopisywały!.

Jak napisać sprawozdanie?

Zwiedzanie Warszawy OBÓZ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO 4-14.VII.2012r.. Tam wysłuchaliśmy ciekawej opowieści przewodnika i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat powstania.. W dniach 5 i 6 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Torunia.. [WIRTUALNE ZWIEDZANIE MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO NA ŻYWO] Zaczynamy nadawanie Bądźcie z nami i podajcie dalej!. Po prawej stronie minęliśmy kolumnę Zygmunta.Muzeum Powstania Warszawskiego to hołd mieszkańców Warszawy, dla tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę w 1944 roku.. Mogliśmy również pozbierać kartki z kalendarza dokumentujące przebieg powstania i przejść kanałami.Sprawozdanie z wycieczki.. Weryfikację odznak prowadzi Oddział Międzyuczelniany PTTK w Warszawie.Program wycieczki.. Opis: Koszt Uczestnictwa: 15.00 zł zwykły / normalna.. Spacer po Placu Zamkowym (Kolumna Zygmunta, kościół św. Anny) i Starym Mieście (Katedra św. Jana, Rynek z pomnikiem Syrenki, Barbakan).. Dnia 21 grudnia 2005 roku postanowiłam wybrać się na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego, które znajduje się w naszej stolicy przy ulicy Grzybowskiej 69.. Wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego.. Wizyta w wybranym obiekcie z programu fakultatywnego.Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego przez klasy I i III Wyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego - 9.I.2013r..

Zobaczyliśmy dużo eksponatów dotyczących powstania.

185K Views.WYCIECZKA DO TORUNIA.. Tym razem postanowiliśmy zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego, które powstało 31 lipca 2004 roku - dzień przed 60. rocznicą powstania warszawskiego w hołdzie walczącym i ginącym za wolną .Sprawozdanie z wycieczki klas VI do Warszawy.. Dnia 13 maja 2011 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.. Tam zwiedzaliśmy zamek.Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza wycieczki szkolne.. Zgodnie z planem dotarliśmy na miejsce o godzinie 11.00. mieszkańcy internatu przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie - Osadzie byli na wycieczce w Muzeum Powstania Warszawskiego.. Nasz pan przewodnikSprawozdanie z wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego znajdującego się w Warszawie.. W skansenie zobaczyliśmy bogatą kolekcję różnych typów parowozów wyprodukowanych w latach 1893 - 1958.Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego.. Na zbiórkę stawiliśmy się wraz z klasą 4e oraz wychowawcami.. Muzeum Powstania Warszawskiego - Muzeum Powstania Warszawskiego Kup bilety on-lineW dniu 14.10.2016 roku Słuchacze UTW wyjechali na wycieczkę integracyjną do stolicy w celu zapoznania się z historią Powstania Warszawskiego, jak również w planie wycieczki było odwiedzić groby ofiar z katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.W autokarze zapoznałam słuchaczy z historią powstania muzeum - podałam krótką informację o powstaniu muzeum.Duże wrażenie wywarł na mnie ogromny słoń..

2014-01-13 20:18:21 Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.

Po długiej, ale przyjemnej podróży, dotarliśmy do stolicy.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.. W dniach 28, 29, 30 września br. uczniowie klas 5c, 6c i 6d wraz z wychowawcami: p. Joanną Szumowską, p. Krzysztofem Przybyszewskim oraz p. Beatą Muchą uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.. Dnia 18 lutego 2015 r. ja wraz z moją klasą (6B) i 4A pod opieką pani Grażyny Olszowskiej i pani Bogusławy Kulczyckiej pojechaliśmy na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego mieszczącego się przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie.. Jechaliśmy dość długo.. Również i w tym roku, wzorem lat ubiegłych wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Warszawy, dlaczego po raz kolejny, do Warszawy?, ponieważ to nasza stolica, to miasto, którego historię powinien znać każdy Polak, wreszcie to miejsce pełne zabytków i wielu innych atrakcji.Dnia 26 listopada 2012 roku klasa IIa wraz z wychowawczynią panią Moniką Oknińską i panem Tadeuszem Zarzeckim - nauczycielem wychowania fizycznego - udała się na wycieczkę do Warszawy.. Sprawozdanie z wycieczki do Muzeum Powstania Warszawskiego Dnia 30 marca 2015 roku my, uczniowie klasy: 3d, 3c i 2c Gimnazjum nr 1 w Sulejówku pojechaliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego..

W dniach 27 i 28 kwietnia 2017 r. odbyła się wycieczka do Warszawy.

Następnie udaliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego.. W środę po świętach tj. 19 kwietnia 2017 roku uczniowie klas VI naszej szkoły wraz z opiekunkami udali się na trzydniową wycieczkę do Warszawy.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29Muzeum Powstania Warszawskiego was live.. Wyjechaliśmy o godz. 7:20 spod budynku naszej szkoły.. Muzeum zostało otwarte 31 lipca 2004r.. Wyjazd z Lublina o godz. 7:30.. Mieści się w dawnej Elektrowni Tramwajów Miejskich w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 79.Wyjazd: godz.10.30 Muzeum Powstania Warszawskiego.. Muzeum Powstania Warszawskiego zostało otwarte 31 lipca 2004, w przeddzień 60. rocznicy wybuchu powstania.. 15.00 zł senior / stały klient.. Najpierw zwiedziliśmy Muzeum Kolejnictwa, które mieści się na terenie zabudowań dworca kolejowego Warszawa Główna.. Uwagi: Wychodząc z założenie, że "nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie", informujemy iż wszystkie nasze spacery odbywają się bez względu warunki atmosferyczne.Dołącz do wirtualnej grupy zwiedzających Muzeum Powstania Warszawskiego!. Wycieczka do Ogrodów Pałacu Wilanowskiego - 28.VI.2012r.. Wielokrotnie przechodziłam koło niego obojętnie, ale wreszcie postanowiłam zobaczyć zbiory muzealne .Po czterech godzinach drogi dotarliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego.. Zatrzymaliśmy się przy Muzeum Straży i Pożarnictwa, następnie udaliśmy się w kierunku Rynku Starego Miasta.. Dalsza trasa wycieczki prowadziła do budynku Teatru Buffo.Sprawozdanie z wycieczki do Muzeum Powstania Warszawskiego.. Odbyła się tam lekcja, której tematem były akcje bojowe Powstania Warszawskiego.. Zbiórka odbyła się o 7.50 przed szkołą.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy wtorek, 19 czerwca 2018 08:01 Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy W dniach 13-15.06.2018 r. odbyła się zorganizowana i poprowadzona przez pana Artura Miratyńskiego wycieczka do Warszawy.. Były to hełmy, mundury i ubrania powstańców, pistolety, karabiny, legitymacje, listy powstańców i biało-czerwone opaski.Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego.. Grupa liczyła 31 osób.. Czas wolny na Rynku.. Wyjazd do Częstochowy - 2.X.2012r.. Wyjazd do teatru - 26.XI.2012r.. Wąskimi zaułkami przeszliśmy do galerii handlowej "Arkadia" .Pożywiliśmy się w restauracji Mc Donald's i mieliśmy trochę czasu na oglądanie wystaw sklepowych.. W piątek 9 lutego 2018 r. udaliśmy się całą klasą na wycieczkę do Warszawy, by zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego.. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i zaciekawieni tym co dzieje się w tym budynku na co dzień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt