Sprawdzian akademii pana kleksa

Pobierz

8.Gdy wrócili do Akademii, okazało się, że wszędzie było pełno much.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Akademia pana Kleksa.. Kto jest narratorem powyższego tekstu?. doggyster 3 lata temu.. Pan Kleks wymyślił więc muchołapkę - bańki z mydła i gumy arabskiej, do których muchy się przyklejały.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Quiz w Poczekalni.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Wydarzenia opowiada?. Dokąd doleciał Adaś?. Udostępnij.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Następne wideo.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Skomentuj.. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Pan Kleks przygotowywał zupę z Adasiem 8.Kogo Pan Kleks zapraszał do akademii?.

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Wyślij zgłoszenie .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. POWODZENIA!. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Adaś był ulubieńcem pana Kleksa 10.Jakiego koloru włosy miał pan Kleks?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Odblokuj dostęp do 8162 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Opisz miejsce, do którego doleciał Adaś.. Co czuł bohater, gdy nie mógł wylądować?. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.test z lektury pt.''Akademia Pana Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem..

4.Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?

Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Uczniowie zauważyli, że w gabinecie pana Kleksa śpi golarz Filip.. a) pan Kleks b) Alojzy c) Adaś i szpak Mateusz 3.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. 17 pytań.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Bardzo polecam!. Pan Kleks zamknął się z nim w gabinecie, by porozmawiać.Streszczenie krótkie.. Rozwiąż test.. Pan Kleks miał kolorowe włosy 11.Czy szpak Mateusz umiał mówić?Na co wyrazasz zgode?Lista pytan Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomosci Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytan /.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Jan Brzechwa "Akademia pana Kleksa" 2.. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. anuluj.. Imię i nazwisko ucznia: Czy uważnie przeczytaliście lekturę "AKADEMIA PANA KLEKSA"?. Fabryka dziur i dziurekAkademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: oto.Czas i miejsce akcji Akademii pana Kleksa" Opis poszukiwania skarbow Historia Mateusza Opowiesc o Akademii pana Kleksa - glowny watek powiesci Plan wydarzen Akademii pana Kleksa" Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej ksiazki kucharskiej.Uczniowie klasy 4b na czas omawiania lekturyZobacz, ile pamietasz z dziecinstwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiaz nasz quiz!Akademia pana Kleksa - test z lektury..

przeczytalam lektury, a jutro mam sprawdzian.

Akademia mieściła się przy ulicy .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Akademia pana Kleksa (1983) Jakość: 360p 480p 720p.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pan Kleks zapraszał tylko chłopców którzy mieli imię na literę A 9.Kim był Adaś w akademii?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Katalog Renata Jandziak, 2010-05-23 Różyca Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 15 lis 20091) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt